Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Adaptery światłowodowe

( ilość produktów: 36 )

Adapter światłowodowy jest najważniejszym składnikiem kabli światłowodowych, nazywany również łącznikiem światłowodowym, funkcją adapterów światłowodowych jest zakończenie końca kabla światłowodowego poprzez podłączenie dopasowanego złącza. Występują w wersji dla pojedynczego włókna (simplex), dwóch włókien (duplex) lub 4 włókien (quad).

Ze względu na różnorodność typów złączy światłowodowych dostępne są adaptery SC, LC, FC, ST, E2000. Te adaptery są przeznaczone do światłowodów jednomodowych i wielomodowych.  Adapter światłowodowy jednomodowy jest używany na większe odległości, gdzie przesyłanych jest mniej danych, podczas gdy adapter wielomodowego kabla światłowodowego służy do przesyłania dużych ilości danych na mniejszych odległościach. Adapter światłowodowy jednomodowy, szczególnie odpowiedni do sprzętu sieciowego w różnych biurach lub w tej samej sieci szkieletowej centrum danych. Ponadto wszystkie adaptery złączy światłowodowych charakteryzują się niskimi stratami wtrąceniowymi, dobrą wymiennością i odtwarzalnością.

Zaślepka adapterowa OPTO, SC SIMPLEXZaślepka adapterowa OPTO, SC SIMPLEX

Sprzedawane po: 100szt.
212,00 zł / brutto

Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex zaślepka transparentnaAdapter światłowodowy SC/APC SM duplex zaślepka transparentna

2,40 zł brutto

Adapter światłowodowy LC MM OM4 quadAdapter światłowodowy LC MM OM4 quad

13,52 zł brutto

Adapter światłowodowy LC/APC SM quadAdapter światłowodowy LC/APC SM quad

8,11 zł brutto

Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplexAdapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

4,86 zł brutto

Adapter światłowodowy FC/APC SM simplexAdapter światłowodowy FC/APC SM simplex

2,41 zł brutto

Adapter światłowodowy z klapką SC/APC SM SimplexAdapter światłowodowy z klapką SC/APC SM Simplex

3,25 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierzaAdapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

1,39 zł brutto

Zaślepka transparentna do adaptera SC  100szt.Zaślepka transparentna do adaptera SC 100szt.

21,53 zł brutto

Adapter światłowodowy E2000/APC SM simplexAdapter światłowodowy E2000/APC SM simplex

29,72 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentnaAdapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

1,30 zł brutto

Adapter światłowodowy LC/UPC SM quadAdapter światłowodowy LC/UPC SM quad

12,12 zł brutto

Zaślepka SC simplexZaślepka SC simplex

0,97 zł brutto

Zaślepka SC duplexZaślepka SC duplex

1,25 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/APC SM duplexAdapter światłowodowy SC/APC SM duplex

2,40 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplexAdapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

1,25 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplexAdapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

2,40 zł brutto

Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplexAdapter światłowodowy LC/UPC SM duplex

3,95 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplexAdapter światłowodowy SC/APC SM simplex

1,32 zł brutto

Adapter światłowodowy SC MM simplexAdapter światłowodowy SC MM simplex

1,55 zł brutto

Adapter światłowodowy SC MM duplexAdapter światłowodowy SC MM duplex

2,60 zł brutto

Adapter światłowodowy LC/APC SM duplexAdapter światłowodowy LC/APC SM duplex

4,08 zł brutto

Adapter światłowodowy LC MM duplexAdapter światłowodowy LC MM duplex

4,67 zł brutto

Zaślepka adapterowa OPTO, SC DUPLEXZaślepka adapterowa OPTO, SC DUPLEX

Sprzedawane po: 100szt.
300,00 zł / brutto

Adapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEXAdapter OPTO SC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX

5,93 zł brutto

Adapter OPTO LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)Adapter OPTO LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

8,91 zł brutto

Adapter OPTO LC/UPC, MM OM1/OM2, SIMPLEXAdapter OPTO LC/UPC, MM OM1/OM2, SIMPLEX

8,89 zł brutto

Adapter OPTO LC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX (SC MOUNT)Adapter OPTO LC/UPC, MM OM1/OM2, DUPLEX (SC MOUNT)

9,16 zł brutto

Adapter OPTO LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)Adapter OPTO LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

36,20 zł brutto

Adapter OPTO LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)Adapter OPTO LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

9,16 zł brutto
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel