Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Media konwertery

( ilość produktów: 30 )

Zasilacz 230V 1,2A do Chassis Rack 2U FibertechnicZasilacz 230V 1,2A do Chassis Rack 2U Fibertechnic

225,08 zł brutto

FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 1000MBFIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 1000MB

102,30 zł brutto

FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1550/RX1310nm SC 20kmFIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1550/RX1310nm SC 20km

138,73 zł brutto

FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20kmFIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20km

138,73 zł brutto

FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 z uchwytem DINFIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 z uchwytem DIN

110,40 zł brutto

Fibertechnic Media Konwerter Gigabit SM 1310nm SC/PC duplex 20kmFibertechnic Media Konwerter Gigabit SM 1310nm SC/PC duplex 20km

136,48 zł brutto

FIBERTECHNIC Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20kmFIBERTECHNIC Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20km

83,52 zł brutto

FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 10/100/1000MBFIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 10/100/1000MB

98,54 zł brutto

FIBERTECHNIC Media Konwerter Gigabit MM 850nm SC duplex 550mFIBERTECHNIC Media Konwerter Gigabit MM 850nm SC duplex 550m

112,94 zł brutto

FIBERTECHNIC Media Konwerter WDM SM TX1550 RX1310nm SC 20kmFIBERTECHNIC Media Konwerter WDM SM TX1550 RX1310nm SC 20km

83,52 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 311SFP-POE 1xGE(1xPoE) 1xSFP 802.3af 15WSwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 311SFP-POE 1xGE(1xPoE) 1xSFP 802.3af 15W

650,01 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 322SFP mini 2xGE(2xPoE) 2xSFP(1000M) 802.3af/at HiPoE 180W PoE Auto-CheckSwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 322SFP mini 2xGE(2xPoE) 2xSFP(1000M) 802.3af/at HiPoE 180W PoE Auto-Check

450,00 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 311SFP mini 1xGE(1xPoE) 1xSFP(1000M) 802.3af/at 30W PoESwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 311SFP mini 1xGE(1xPoE) 1xSFP(1000M) 802.3af/at 30W PoE

395,00 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 352SFP 4xGE(4xPoE), 1xGE (PD), 2xSFP 802.3af/at 120W, PoE Auto-Check, Funkcja PDSwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 352SFP 4xGE(4xPoE), 1xGE (PD), 2xSFP 802.3af/at 120W, PoE Auto-Check, Funkcja PD

720,01 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 192SFP 8xFE(6x PoE 802.3af/at + 2x HiPoE 90W), 1xGE, 2xSFP 802.3af/at, PoE Auto-CheckSwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 192SFP 8xFE(6x PoE 802.3af/at + 2x HiPoE 90W), 1xGE, 2xSFP 802.3af/at, PoE Auto-Check

890,00 zł brutto

Switch przemysłowy PoE ULTIPOWER 152SFP 5xFE(4xPoE) 2xSFP(100M) 802.3af/at 120W PoE Auto-CheckSwitch przemysłowy PoE ULTIPOWER 152SFP 5xFE(4xPoE) 2xSFP(100M) 802.3af/at 120W PoE Auto-Check

429,00 zł brutto

Adapter media konwerterów ULTIMODE do szafy typu rack 19"Adapter media konwerterów ULTIMODE do szafy typu rack 19"

650,01 zł brutto

Media konwerter ULTIMODE M-207G 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]Media konwerter ULTIMODE M-207G 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]

549,00 zł brutto

Media konwerter ULTIMODE M-207M - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]Media konwerter ULTIMODE M-207M - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]

199,00 zł brutto

Media konwerter ULTIMODE M-403M - dwa włókna jednomodowe do 40 kmMedia konwerter ULTIMODE M-403M - dwa włókna jednomodowe do 40 km

129,80 zł brutto

Media konwerter M-023M - dwa włókna wielomodowe do 2 kmMedia konwerter M-023M - dwa włókna wielomodowe do 2 km

99,00 zł brutto

Media konwerter M-023G 1Gb/s - transmisja przez dwa włókna wielomodowe do 2 kmMedia konwerter M-023G 1Gb/s - transmisja przez dwa włókna wielomodowe do 2 km

159,80 zł brutto

Media konwerter M-203G - dwa włókna jednomodowe do 20 kmMedia konwerter M-203G - dwa włókna jednomodowe do 20 km

168,51 zł brutto

Konwerter Mini OptecLink 12S-MC220L-GEKonwerter Mini OptecLink 12S-MC220L-GE

315,48 zł brutto

MC210CS Media konwerter Gb, EthernetMC210CS Media konwerter Gb, Ethernet

139,79 zł brutto

MC220L Media konwerter Gb, EthernetMC220L Media konwerter Gb, Ethernet

76,56 zł brutto

MC111CS Media konwerter WDM Fast EthernetMC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet

113,16 zł brutto

MC100CM Media konwerter Fast EthernetMC100CM Media konwerter Fast Ethernet

113,16 zł brutto

Media Konwerter Planet Ift-805at 100base-Tx->100base-Fx Sfp PrzemysłowyMedia Konwerter Planet Ift-805at 100base-Tx->100base-Fx Sfp Przemysłowy

423,24 zł brutto

Media Konwerter Planet Ixt-705at 10gb Rj45->10gb R Sfp+ PrzemysłowyMedia Konwerter Planet Ixt-705at 10gb Rj45->10gb R Sfp+ Przemysłowy

1 658,66 zł brutto
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel