Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Patchcordy światłowodowe

( ilość produktów: 694 )

Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-SC/UPC SM G657A2 DUPLEX 10mPatchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-SC/UPC SM G657A2 DUPLEX 10m

76,73 zł brutto

Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-SC/UPC SM G657A2 DUPLEX 15mPatchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-SC/UPC SM G657A2 DUPLEX 15m

90,60 zł brutto

Patchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D simplex 0,5mPatchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D simplex 0,5m

24,51 zł brutto

Patchcord SC-LC MM OM4 50/125 duplex 2mPatchcord SC-LC MM OM4 50/125 duplex 2m

36,19 zł brutto

Patchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D simplex 10mPatchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D simplex 10m

38,59 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 2mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

17,90 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 0.5mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 0.5m

17,04 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 1mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 1m

17,33 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 2mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

17,88 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 1mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 1m

17,33 zł brutto

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 10mPatchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 10m

14,66 zł brutto

Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 0.5mPatchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 0.5m

17,04 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 20m jedna niezmontowana osłona wtykuPatchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 20m jedna niezmontowana osłona wtyku

34,08 zł brutto

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 5mPatchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 5m

12,48 zł brutto

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 25mPatchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 25m

39,27 zł brutto

Przełącznica teleskopowa 1U 19'' PT-24/1 połączeniowa z polem komutacyjnym 24xSC simplexPrzełącznica teleskopowa 1U 19'' PT-24/1 połączeniowa z polem komutacyjnym 24xSC simplex

225,35 zł brutto

Patchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 15mPatchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 15m

22,94 zł brutto

Patchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 5mPatchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 5m

14,45 zł brutto

Patchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 10mPatchcord abonencki SC/UPC-SC/UPC G657A2 10m

20,10 zł brutto

Patchcord LC-LC MM OM4 50/125 duplex 0,5mPatchcord LC-LC MM OM4 50/125 duplex 0,5m

32,56 zł brutto

Patchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D duplex 10mPatchcord SC/UPC-LC/APC SM G.652D duplex 10m

28,56 zł brutto

Patchcord LC-LC MM OM4 50/125 duplex 5mPatchcord LC-LC MM OM4 50/125 duplex 5m

44,19 zł brutto

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3mPatchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m

133,07 zł brutto

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5mPatchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

140,15 zł brutto

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 15mPatchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 15m

16,33 zł brutto

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 3mPatchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 3m

133,07 zł brutto

Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 40mPatchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 40m

47,81 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtykuPatchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtyku

21,09 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 5m jedna niezmontowana osłona wtykuPatchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 5m jedna niezmontowana osłona wtyku

16,38 zł brutto

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 0.5mPatchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 0.5m

11,33 zł brutto
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel