Darmowa dostawa od 3 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Patchcordy SingleMode G657B

( ilość produktów: 7 )

Przełącznica teleskopowa 1U 19'' PT-24/1 połączeniowa z polem komutacyjnym 24xSC simplexPrzełącznica teleskopowa 1U 19'' PT-24/1 połączeniowa z polem komutacyjnym 24xSC simplex

225,35 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 50mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 50m

69,65 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30m

45,60 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20m

29,26 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25m

34,28 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10m

19,38 zł brutto

Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15mPatchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15m

24,14 zł brutto
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel