Darmowa dostawa od 2 999,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M

Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M

  • Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M
53,07 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Dostępny
Dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M - charakteryzuje się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi. Zastosowanie powłoki LSZH gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni.
Nasze patchcordy występują w 3 standardach włókien jednomodowych:

- G.652D z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 30mm
- G.657A2 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 7.5mm
- G.657B3 z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 5mm

Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.
Marka
Symbol
D-LCU-LCU-SM-1
długość
1m
Rodzaj złącza - 1 strona
LC/UPC
Rodzaj złącza - 2 strona
LC/UPC
Ilość włókien
Duplex
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel